АНТАЛИЈА ПОНУДИ ЗА ЧАРТЕР ЛЕТОВИ ВО ЈУЛИ ПО НЕВЕРОЈАТНИ ЦЕНИ!!!!!

0
290

Waterfall-Antalya

CENA

Цените се дадени по лице за пакет аранжман: авио билет, трансфер и сместување за 6, 7 или 8 ноќи Се вклучено или ултра се вклучено

        Доплата за аеродромски такси 49 еур

        Цените се изразени во евра, плаќањето е задолжително во денари по курс 61.8

 

 

LEAVE A REPLY