– 10% за уплата до 20.05.2016 г -Вила Корали – Калитеа,Вила Аполониа – Нова Врасна,Вила Саризас – Сивири

0
213

КАЛИТЕА

 • 10 % попуст за резервации и целосна уплата до 20/05/2016

Вила К О Р А Л И

Студијата Корали се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Калитеа на 100 метри од транзитниот пат и 100 метри од централниот парк во Калитеа. Вилата располага со 1/3 и 1/4 студија опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш, балкон.5

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд).Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ 

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • При сместување во студијата 1/3 и 1/4 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
 • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • од Скопје во 05:30 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • од Куманово во 05:30 ч. (Макпетрол, автопат)
 • Од Кочани во 05:00 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:30 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 06:15 ч. (бензинка пумпа- мотел Македонија)
 • Поаѓање од Калитеа во 15:30 ч.

55 555 5555 55555

НОВА ВРАСНА

– 10 % попуст за резервации и целосна уплата до 20/05/2016

4Вила АПОЛОНИА
Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони. Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.

44

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однeсуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ 

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • Доплата за клима 5 евра од ден
 • При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур
 • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • од Скопје во 05:30 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • од Куманово во 05:30 ч. (Макпетрол, автопат)
 • Од Кочани во 05:00 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:30 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 06:15 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
 • Поаѓање од Нова Врасна во 15:00 ч.

СИВИРИ

 • 10 % попуст за резервации и целосна уплата до 20/05/2016

Апартмани САРИЗАС

Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, мини шпорет, и кујнска опрема), тоалет, балкон од кој се гледа прекрасното зајдисонце.

444

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

 УСЛОВИ

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • При сместување во апартманите 1/3+1 и 1/4+1 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
 • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%


ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • од Скопје во 05:30 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • од Куманово во 05:30 ч. (Макпетрол, автопат)
 • Од Кочани во 05:00 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:30 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 06:15 ч. (бензинка пумпа- мотел Македонија)
 • Поаѓање од Сивири во 15:00 ч.

4444 44444

 

 

LEAVE A REPLY