Понуди

АКТУЕЛНИ ПОНУДИ ГРЦИЈА

ФЛОГИТА 2016 Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км. Од Солун. Богата е со зеленило...

АНТАЛИЈА ПОНУДИ ЗА ЧАРТЕР ЛЕТОВИ ВО ЈУЛИ ПО НЕВЕРОЈАТНИ ЦЕНИ!!!!!

Цените се дадени по лице за пакет аранжман: авио билет, трансфер и сместување за 6, 7 или 8 ноќи Се вклучено или ултра се...

ZANZIBAR ZA LETO 2016 !!!

ТРОПСКА ИДИЛА НА РАЈСКИОТ ОСТРОВ Волшевен, егзотичен, романтичен... Див и софистициран... Секако незаборавен и воодушевувачки...  ЕДЕН ОД НАЈЕГЗОТИЧНИТЕ ОСТРОВИ КАДЕ...
Facebook